Ideal Standard Tempo T056501 Мијалник

3.400 ден

Шифра: 7946 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tempo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tempo T056501 Мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *