Ideal Standard Strada T360101 WC-капак

5.090 ден

Амортизиран капак-Soft close.

Шифра: 8275 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Strada

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Strada T360101 WC-капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *