Попуст!

Ideal Standard Strada T296501 Надграден мијалник

8.690 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Strada

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Strada T296501 Надграден мијалник”