Ideal Standard Strada T295901 Надграден мијалник

12.650 ден

Шифра: 8272 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Strada

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Strada T295901 Надграден мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *