Ideal Standard Strada E299701 Конзолна WC-школка

16.990 ден

Aqua Blade-Технологија

Шифра: 8274 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Strada

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Strada E299701 Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *