Ideal Standard Sevaduo W502301 Mијалник

2.150 ден

Шифра: 8879 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Ideal Standard

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Sevaduo W502301 Mијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *