Ideal Standard Idealrain B9412AA Клизач со црево и туш рачка

2.130 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Idealrain

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Idealrain B9412AA Клизач со црево и туш рачка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *