Ideal Standard Idealrain A1097AA Туш систем

17.220 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Idealrain

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Idealrain A1097AA Туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *