Ideal Standard Idealduo A5686AA Туш систем

20.940 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Idealduo

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Idealduo A5686AA Туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *