Ideal Standard Eurovit W705501 Конзолна WC-школка со тарет

4.010 ден

Шифра: 8266 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Eurovit W705501 Конзолна WC-школка со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *