Ideal Standard Eurovit W301301 WC-капак

1.160 ден

Шифра: 8267 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Eurovit W301301 WC-капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *