Ideal Standard Eurovit K284701 Мијалник

3.310 ден

Шифра: 8219 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Eurovit K284701 Мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *