Ideal Standard Esla BC224AA Батерија за мијалник

4.960 ден

Карактеристики

Колекција

Esla

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Esla BC224AA Батерија за мијалник”