Ideal Standard Connect E803801 WC-школка за моноблок

5.570 ден

Шифра: 7901 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E803801 WC-школка за моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *