Ideal Standard Connect E803501 Конзолна WC-школка

7.120 ден

Шифра: 7925 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E803501 Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *