Ideal Standard Connect E799501 Биде

8.630 ден

Шифра: 7945 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за биде

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E799501 Биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *