Ideal Standard Connect E781901 Конзолна WC-школка со тарет

10.690 ден

Шифра: 7937 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен капак за WC-школка

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E781901 Конзолна WC-школка со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *