Ideal Standard Connect E781801 WC-школка за моноблок со тарет

6.510 ден

Шифра: 7923 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E781801 WC-школка за моноблок со тарет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *