Ideal Standard Connect Air E013701 WC-школка за моноблок

10.400 ден

Шифра: 7895 Категории: ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect Air

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучено капак и казанче за WC-школка за моноблок

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect Air E013701 WC-школка за моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *