Ideal Standard Connect Air E005401 Конзолна WC-школка

7.680 ден

Aqua Blade-технологија

Шифра: 7892 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect Air

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучен WC-капак

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect Air E005401 Конзолна WC-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *