Ideal Standard Connect Air E073301 Казанче за моноблок

6.270 ден

Шифра: 7896 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect Air

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect Air E073301 Казанче за моноблок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *