Ideal Standard Connect Air E035601 Мијалник

4.350 ден

Шифра: 7887 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect Air

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучена получизма и батерија за мијалник

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect Air E035601 Мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *