Ideal Standard Connect Air E026601 Конзолно биде

11.180 ден

Шифра: 7894 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect Air

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect Air E026601 Конзолно биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *