Ideal Standard Cerauno BC443AA Батерија за мијалник

2.690 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Cerauno

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Cerauno BC443AA Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *