Ideal Standard Ceratherm T100 A7240AA Туш систем

24.880 ден

Карактеристики

Колекција

Ceratherm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceratherm T100 A7240AA Туш систем”