Ideal Standard Ceratherm A6421AA Туш систем

20.330 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceratherm

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceratherm A6421AA Туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *