Ideal Standard Ceraprint B9562AA Батерија за мијалник

4.460 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraprint

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraprint B9562AA Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *