Попуст!

Ideal Standard Ceraplus A3794NU Сензорска батерија за писоар

5.720 ден

Шифра: 8694 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Ceraplus

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraplus A3794NU Сензорска батерија за писоар”