Попуст!

Ideal Standard Ceraplus A3732XJ Сензор за писоар

5.400 ден

Шифра: 8693 Категории: , ,

Опис

Дополнителен  е вградливиот дел А3794NU

Карактеристики

Колекција

Ceraplus

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraplus A3732XJ Сензор за писоар”