Ideal Standard Ceraplan III B0961AA Батерија за кујна

9.220 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraplan III

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraplan III B0961AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *