Ideal Standard Ceraline BC197AA Батерија за биде

3.730 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraline

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraline BC197AA Батерија за биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *