Ideal Standard Ceraline BC195AA Батерија за кујна

4.100 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraline

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraline BC195AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *