Ideal Standard Ceraline A6938AA Вградлива батерија за мијалник

7.840 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraline

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraline A6938AA Вградлива батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *