Ideal Standard Ceraflex B1718AA Батерија за биде

3.620 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraflex B1718AA Батерија за биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *