Ideal Standard Ceraflex B1714AA Батерија за мијалник

3.260 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraflex B1714AA Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *