Попуст!

Ideal Standard Ceraflex A6941AA Вградлив туш систем

7.500 ден

Шифра: 7852 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraflex A6941AA Вградлив туш систем”