Попуст!

Ideal Standard Ceraflex A6941AA Вградлив туш систем

7.500 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceraflex A6941AA Вградлив туш систем”