Ideal standard CeraFit BC134AA Батерија за мијалник со три црева

3.170 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal standard CeraFit BC134AA Батерија за мијалник со три црева”