Ideal standard Cerafit BC133AA Батерија за кујна со две црева

3.720 ден

Опис

Батеријата е со две црева

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal standard Cerafit BC133AA Батерија за кујна со две црева”