Ideal Standard Alpha BC663AA Батерија за кујна

3.015 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Alpha

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Alpha BC663AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *