Ideal Standard Alpha BC649AA Батерија за кујна

3.500 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Alpha

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Alpha BC649AA Батерија за кујна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *