Ideal Standard Alpha BC489AA Туш батерија

4.270 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Alpha

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Alpha BC489AA Туш батерија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *