Ideal Standard Alpha A7185AA Вградлив туш систем

4.680 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Alpha

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Alpha A7185AA Вградлив туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *