Ideal Standard Alpha 3/1 BC656AA Туш сет

6.210 ден

Туш сет од 3 дела-Туш батерија, туш рачка и држач за туш рачка со можност за подесување на висина.

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Alpha

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Alpha 3/1 BC656AA Туш сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *