Попуст!

Himiter Осветлување MT081021/3

11.800 ден 3.890 ден

Карактеристики

Димензија

Ø45x66cm

Капацитет

3xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MT081021/3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *