Попуст!

Himiter Осветлување MD091015/L

2.922 ден

Карактеристики

Боја

Црна

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD091015/L”