Попуст!

Himiter Осветлување MT6151/1

7.320 ден 2.389 ден

Карактеристики

Димензија

33x33x48cm

Капацитет

3xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MT6151/1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *