Попуст!

Himiter Осветлување MT081015/4 White

19.360 ден 6.290 ден

Карактеристики

Капацитет

4xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MT081015/4 White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *