Попуст!

Хидромасажна кабина CTF 2805 десна

27.952 ден

Туш кабина-со калено стакло и алуминиумски профили.
Вграден рачен и плафонски туш.
Класично отворање на врата.
Акрилна ниска туш кадичка.
Затворен тип-со вградена вентилација и осветлѕвање.

Карактеристики

Димензија

80x120x215cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Хидромасажна кабина CTF 2805 десна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *