Попуст!

Хидромасажна кабина 2001-1

14.168 ден

Карактеристики

Димензија

90x90x195cm

Потекло

Кина

Производител

CTF

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Хидромасажна кабина 2001-1”