Granito Forte Selce Grigio 30.7×61.4

1.350 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30.7×61.4cm

Состав

Bештачки гранит

Пакување

1.32 m2

Производител

Granito Forte

Потекло

Италија

Завршна обработка

Мат

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Granito Forte Selce Grigio 30.7×61.4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *